Ігровий ноутбук 15,6" MSI Stealth (A13VF), FHD IPS 144Hz, Core i7-13620H 4.9GHz, DDR5 40ГБ, NVME 1ТБ, RTX 4060 8ГБ
- В наявності
44 500 ₴
15,6" MSI Stealth (A13VF) 1920x1080 IPS, частота оновлення 144Гц, матове покриття/ Intel Core i7-13620H (2.40-4.90GHz, 10 ядер, 16 потоків, 24MB Cache)/ 40GB DDR5 5200MHz/ 1TB SSD M.2 NVME/ Intel UHD Graphics + NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 (штучний інтелект з 233 AI TOPS, тактова частота до 2250 MHzx з максимальою потужністю відеокарти 90 Вт з динамічним підсиленням)/ HDMI 2.1, 2хUSB3.2 Gen2, 2хType-C (один з них DisplayPort/ Power Delivery 3.0), RJ-45, комбінований Jack 3.5mm/ Intel Wi-Fi 6 (AX201), Bluetooth v5.2/ WebCam (720p)/ стереодинаміки 2х2W Sound by Dynaudio, Nahimic 3 Audio Enhancer, Hi-Res Audio Ready/ підсвічування клавіатури/ Вага 2,1 кг/ колір - Black
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій з кабелем живлення + коробка
Безкоштовна доставка будь-якого товару на суму понад 1000 грн на всій території України! Деталі дивіться в пункті "Умови оплати та доставки" в картці товару, або уточнюйте в менеджера.
До моменту продажу вся техніка проходить обслуговування й детальні тести. Ми надаємо 12 місяців гарантії на всю нашу техніку та 14 днів на повернення грошей, якщо техніка не дійшла. За додаткову плату гарантійний термін можна продовжити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 40000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5200 МГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
- Ціна: 44 500 ₴










