Ігровий ноутбук 18" Asus ROG G18 (G814FP), QHD+ IPS 240Hz, AMD Ryzen 9 9955HX (16 ядер) DDR5 64GB, NVME 1TБ, RTX 5070 8GB/ NEW
- В наявності
105 700 ₴
18" ASUS ROG Strix G18 (G814FP) QHD+ 2560x1600 (16:10) IPS - ROG Nebula Display, з тонкими рамками, частота оновлення 240Гц з матрицею 10bit на 1.07 млрд кольорів, колірне охоплення 100% DCI-P3, Pantone Validated, з підтримкою Dolby Vision, NVIDIA G-Sync, ACR/ час відгуку- 3мс, яскравість 500 ніт, атиблікове покриття/ AMD Ryzen 9 9955HX (2.50-5.40GHz, 16 ядер, 32 потоків, 64mb Cache)/ 64GB DDR5 5600 MHz/ 1TB SSD M.2 NVME/ AMD Radeon 610M+ NVIDIA GeForce RTX5070 8GB GDDR7 (Dynamic Boost 115W)/ HDMI 2.1, 2x USB 3.2, 2xType-C USB 4 (DisplayPort, G-SYNC, up to 40Gbps; один з портів підтримує протокол Power delivery Thunderbolt 4), RJ45, 3.5 Jack комбінований/ Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3/ Веб камера 1080P FHD, вбудований масив мікрофонів, стереодинаміки (Dolby Atmos, Smart Amplifier Technology)/ Клавіатура з 4-зонним RGB-підсвічуванням/ Вага 3кг/ Батарея 90Вт*г/ Ліцензія Windows 11 Home/ Колір -Eclipse Gray/ Новий в коробці
Ліцензія Win 10 (11) – це ключ ліцензії вшитий у BIOS. Встановлення та налаштування ОС компанія здійснює за додаткову плату.
Безкоштовна доставка будь-якого товару на суму понад 1000 грн. по всій території України! Подробиці дивіться у пункті "Умови оплати та доставки" у картці товару, або уточнюйте у менеджера.
До моменту продажу вся техніка проходить обслуговування та детальні тести. Ми надаємо 12 місяців гарантії на всю нашу техніку та 14 днів на повернення грошей, якщо техніка не підійшла. За додаткову плату гарантійний термін можна продовжити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Частота процесора | 4500 МГц |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 9955HX |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 18 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Два відеоадаптера | Так |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
- Ціна: 105 700 ₴










