
Міні ПК (неттоп) Intel NUC 5i7RYH Mini, Intel Core i7-5557U 3.4 GHz, DDR3 8ГБ, SSD 128 ГБ
- В наявності
4 900 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комп'ютер Intel NUC 5i7RYH Mini Intel Core i7-5557U / DDR3 8GB / SSD 128GB / Wi-fi (a/b/g/n) + BT, miniHDMI+miniDisplayport
Безкоштовна доставка будь-якого товару на суму понад 1000 грн на всій території України! Деталі дивіться в пункті "Умови оплати та доставки" в картці товару, або уточнюйте в менеджера.
До моменту продажу вся техніка проходить обслуговування й детальні тести. Ми надаємо 12 місяців гарантії на всю нашу техніку та 14 днів на повернення грошей, якщо техніка не дійшла. За додаткову плату гарантійний термін можна продовжити.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Кількість потоків процесора | 4 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i7-5557U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, mini DisplayPort |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴


