Ігровий ноутбук 15.6" Acer Nitro V15, FHD IPS 144Hz, Ryzen 5 7535HS 4.55GHz, DDR5 40ГБ, NVME 1TБ, RTX 4060 8ГБ
- В наявності
45 500 ₴
Ноутбук 15.6" Acer Nitro V15/ 1920x1080 IPS, частота 144Гц, матове покриття/ AMD Ryzen 5 7535HS (3.3- 4.55Ghz, 6 ядер, 12 потоків, 16MB Cache)/ 40GB DDR5 4800MHz/ 1TB SSD M.2 NVME (512+512)/ AMD Radeon 660M + Nvidia GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 (TGP 75Вт max)/ HDMI 2.1, 3xUSB 3.2, USB Type-C ( Thunderbolt 4, DisplayPort, Power Delivery), RJ-45, jack 3.5mm комбінований/ Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.1/ HD вебкамера 720p, мікрофон, стереодинаміки/ підсвічування клавіатури білого кольору/ Батарея 57 ВТ*г/ Колір - чорний/ Вага 2.1кг
Безкоштовна доставка будь-якого товару на суму понад 1000 грн на всій території України! Деталі дивіться в пункті "Умови оплати та доставки" в картці товару, або уточнюйте в менеджера.
До моменту продажу вся техніка проходить обслуговування й детальні тести. Ми надаємо 12 місяців гарантії на всю нашу техніку та 14 днів на повернення грошей, якщо техніка не дійшла. За додаткову плату гарантійний термін можна продовжити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4550 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Ryzen 5 7535HS |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 40000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 3 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 57 Вт/год |
- Ціна: 45 500 ₴










