Ноутбук 17.3" HP ZBook Fury 17, FHD IPS, i7-10850H 5.10GHz, DDR4 16ГБ, NVME 512ГБ, Nvidia RTX3000 6GB, 4G LTE, Win11 Pro
- В наявності
- Оптом і в роздріб
34 500 ₴
Показати оптові ціни17.3" HP ZBook Fury 17 Mobile Workstation G7 (1920x1080) IPS, антиблікове покриття, яскравість: 300 ніт/ Intel Core i7-10850H (2.70-5.10GHz, 6 ядер, 12 потоків, 12MB Cache)/ 16GB DDR4 (32GB RAM замість 16GB + 4000 грн)/ 512GB SSD M.2 NVME/ Intel UHD Graphics 630 + NVIDIA Quadro RTX 3000 6GB GDDR6 (аналог RTX 2060 mobile)/ HDMI 2.0, MiniDP 1.4, 2xUSB Type-C (Thunderbolt 3 40Gbps, DisplayPort 1.4, Power Delivery, HP Sleep and Charge, 10Gbps), 3xUSB 3.1 Gen 1 (один з функцією зарядки), LAN (RJ-45), SD 4.0 media card reader, Smart Card Reader, jack 3.5mm комбінований/ 4G LTE, Intel Wi-Fi 6 (AX201), Bluetooth 5/ WebCam 720р HD (інфрачервона камера з функцією розпізнавання облич для Windows Hello, двонаправлений цифровий мікрофон HP World Facing Microphone/ стереодинаміки Bang&Olufsen, функціональні клавіші для збільшення та зменшення гучності/ Cертифікація US MIL-STD 810H/ Вбудований чіп безпеки TPM 2.0/ Підсвідка клавіатури із захистом від пролиття рідини/ Батарея- 94 ВТ*г/ Ліцензія Win 11 Pro/ Вага: 2,76 кг + гравіювання клавіатури у подарунок
Ліцензія Win 10 (11) Pro - це ключ ліцензії вшитий в BIOS. Встановлення та налаштування ОС компанія робить за додаткову плату.
Безкоштовна доставка будь-якого товару на суму понад 1000грн по всій території України! Подробиці дивіться у пункті "Умови оплати і доставки" в картці товару, або уточнюйте у менеджера.
До моменту продажу вся техніка проходить обслуговування і детальні тести. Ми надаємо 12 місяців гарантії на всю нашу техніку і 14 днів на повернення грошей, якщо техніка не підійшла. За додаткову плату гарантійний термін можна продовжити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i7-10850H |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro RTX 3000 |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, LTE, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, DisplayPort |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.76 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 94 Вт/год |
- Ціна: 34 500 ₴










