Ігровий ноутбук 16" Asus TUF A16, 1920x1200 IPS 144Hz, AMD Ryzen 5 7535HS 4.55GHz, DDR5 32GB, NVME 512ГБ, RTX 4050 6GB, NEW
- В наявності
48 900 ₴
16" ASUS TUF Gaming A16 (FA607N)/ 1920x1200 (16:10) IPS, з частотою оновлення 144Гц, та підтримкою G-Sync, MUX Switch + NVIDIA Advanced Optimus, яскравість 300 ніт, матове покриття/ AMD Ryzen 5 7535HS (3.30-4.55GHz, 6 ядер, 12 потоків, 16mb Cache)/ 32GB DDR5 4800MHz/ 512GB SSD M.2 NVME/ NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB GDDR6 (TGP 140W: 115W+25W разом з Dynamic Boost)/ HDMI 2.1 FRL, 2xUSB 3.2 Gen 1, USB Type-C ( USB 4 (швидкість передачі даних до 40 Гбіт/с), DisplayPort, power delivery), USB Type-C (з підтримкою power delivery, DisplayPort, G-SYNC), RJ45, jack 3.5mm / Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.2/ Веб камера 720p HD, Dolby Atmos, Усунення шумів за допомогою ШІ, Сертифікація Hi-Res, Вбудований масив мікрофонів, 2 динаміки/ Острівна клавіатура з 1-зонним RGB-підсвічуванням/ Батарея 56 Вт/год/ Вага 2.2 кг/ Колір Mecha Gray/ Новий в коробці
Безкоштовна доставка будь-якого товару на суму понад 1000 грн. по всій території України! Подробиці дивіться у пункті "Умови оплати та доставки" у картці товару, або уточнюйте у менеджера.
До моменту продажу вся техніка проходить обслуговування та детальні тести. Ми надаємо 12 місяців гарантії на всю нашу техніку та 14 днів на повернення грошей, якщо техніка не підійшла. За додаткову плату гарантійний термін можна продовжити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4550 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Ryzen 5 7535HS |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
- Ціна: 48 900 ₴











