Ігровий ноутбук 16" ASUS V16 (V3607VH), IPS 144Hz, Core 5 210H 4.8 GHz, DDR5 32GB, SSD 1 TБ, RTX 5050 8GB, NEW
- В наявності
53 900 ₴
16" ASUS V16 (V3607VH) 1920x1200 (16:10) IPS з частотую оновлення 144 Гц, антибліковим покриттям та яскравістю 300 ніт, безпечна для очей (сертифікат TÜV Rheinland)/ Intel Core 5 210H (2.20-4.80GHz, 8 ядер, 12 потоків, 12mb Cache)/ 32GB DDR5 5200MHz/ 1TB SSD M.2 NVME/ Intel Iris Xe Graphics + GeForce RTX 5050 8GB GDDR7/ HDMI 2.1 FRL, 2xUSB 3.2 Gen 1 (5Gbps), USB 3.2 Gen 1 Type-C (DisplayPort, Power Delivery, 5Gbps), jack 3.5mm комбінований/ Wi-Fi 6 (802.11ax) 2*2 Dual band, Bluetooth 5.3/ Веб камера 1080p FHD зі шторкою приватності/ Стереодинаміки SonicMaster, AI Noise Canceling/ Острівна клавіатура з підсвічуванням/ Військовий стандарт якості США MIL-STD-810H/ Батарея 63 Вт/год/ Вага 1.95 кг/ Колір Black/ Новий в коробці
Безкоштовна доставка будь-якого товару на суму понад 1000 грн. по всій території України! Подробиці дивіться у пункті "Умови оплати та доставки" у картці товару, або уточнюйте у менеджера.
До моменту продажу вся техніка проходить обслуговування та детальні тести. Ми надаємо 12 місяців гарантії на всю нашу техніку та 14 днів на повернення грошей, якщо техніка не підійшла. За додаткову плату гарантійний термін можна продовжити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core 5 210H |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5200 МГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.95 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 63 Вт/год |
- Ціна: 53 900 ₴











