
Комп'ютер HP ProDesk 400 g4 Mini, Intel Core i5-8500T (6 ядер), DDR4 8ГБ, SSD 240ГБ, WiFi+BT 5.0, Win11 Pro
- В наявності
- Оптом і в роздріб
9 700 ₴
Показати оптові ціниHP ProDesk 400 G4 Mini/ Intel Core i5-8500T (2.10–3.50GHz, 6 ядер, 6 потоків, 9Mb Cache)/ 8GB DDR4 (16GB RAM замість 8GB +2000 грн)/ 240GB SSD/ Intel UHD Graphics 630/ 2хDP, 4xUSB 3.1, 2хUSB 2.0, 2x jack 3.5mm, LAN (RJ-45) Gigabit Ethernet/ Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth 5/ Габарити (ШхВхГ) 177x34x175 мм/ Вага 1.25 кг/ Ліцензія Win 11 Pro
Ліцензія Win 10 (11) - це ключ ліцензії вшитий в BIOS. Встановлення та налаштування ОС компанія робить за додаткову плату.
Безкоштовна доставка будь-якого товару на суму понад 1000 грн. по всій території України! Подробиці дивіться у пункті "Умови оплати та доставки" у картці товару, або уточнюйте у менеджера.
До моменту продажу вся техніка проходить обслуговування та детальні тести. Ми надаємо 12 місяців гарантії на всю нашу техніку та 14 днів на повернення грошей, якщо техніка не підійшла. За додаткову плату гарантійний термін можна продовжити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Кількість потоків процесора | 6 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Частота процесора | 3500 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i5-8500T |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 630 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Мікрофонний вхід, DisplayPort, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.25 кг |
- Ціна: 9 700 ₴


