Ноутбук 15.6" Fujitsu Celsius H7510, FHD IPS, Core i7-10850H (6 ядер) DDR4 32ГБ, SSD 512ГБ, Quadro T1000 4GB, Win11Pro/ 4G LTE
- В наявності
- Оптом і в роздріб
27 500 ₴
Показати оптові ціни15.6" Fujitsu Celsius H7510 (1920х1080) IPS, колірне охоплення sRGB 100%, яскравість 300ніт, антиблікове покриття/ Intel Core i7-10850H (2.70-4.90GHz, 6 ядер, 12 потоків, 12mb Cache)/ 32GB DDR4/ 512GB SSD M.2 NVME/ Nvidia Quadro T1000 4GB GDDR5 (аналог GeForce GTX 1650 mobile)/ HDMI 2.0b, VGA, 1хUSB 3.2 Gen 1, 2хUSB 3.2 Gen 2, 2хUSB Type-C (20/40Gbps, Power Delivery (15W), DP 1.4, USB 3.1 Gen2 (10 Gbps), RJ-45 Gigabit Ethernet, jack 3.5mm/ 4G LTE/ Intel Wi-Fi 6 (AX201), Bluetooth 5/ WebCam/ Батарея 96 Вт·год/ MIL-STD-810G/ Ліцензія Win11 Pro/ Вага 2.7кг + гравіювання клавіатури у подарунок
Ліцензія Win 10 (11) Pro - це ключ ліцензії вшитий в BIOS. Встановлення та налаштування ОС компанія робить за додаткову плату.
Безкоштовна доставка будь-якого товару на суму понад 1000 грн. по всій території України! Подробиці дивіться у пункті "Умови оплати та доставки" у картці товару, або уточнюйте у менеджера.
До моменту продажу вся техніка проходить обслуговування та детальні тести. Ми надаємо 12 місяців гарантії на всю нашу техніку та 14 днів на повернення грошей, якщо техніка не підійшла. За додаткову плату гарантійний термін можна продовжити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Тип | Ноутбук |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i7-10850H |
| Кількість потоків процесора | 12 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro T1000 |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, LTE, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, DisplayPort |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 3 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 96 Вт/год |
- Ціна: 27 500 ₴







