Ноутбук 15.6" Fujitsu Celsius H780, FHD IPS, Intel Core i7-8750H (6ядер) DDR4 32ГБ, SSD 512ГБ, Quadro P600 4GB, LTE, Win 11 Pro
- В наявності
- Оптом і в роздріб
22 900 ₴
Показати оптові ціниНоутбук 15.6" Fujitsu Celsius H780 (1920x1080) IPS, антиблікове покриття/ Intel Core i7-8750H (2.20-4.1GHz, 6 ядер, 12 потоків, 9mb Cache )/ 32GB DDR4/ 512GB SSD M.2 NVME/ Intel UHD Graphics 630+ NVIDIA Quadro P600 4GB GDDR5/HDMI, VGA, 3x USB 3.1, 2x USB Type-C(Thunderbolt 3, DP 1.4, Power Delivery 15W), RJ-45, 3.5 Jack комбінований, кардридер SD/ Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0, 4G LTE/ WebCam 1080p, 2-направлений мікрофон/ Cертифікація MIL-STD-810G/Батарея 96 Вт·год(швидка зарядка 80% за 1.3 годину)/ Ліцензія Windows 11 Pro/ Вага 2.7кг + гравіювання клавіатури у подарунок
Ліцензія Win 10 (11) Pro - це ключ ліцензії вшитий в BIOS. Встановлення та налаштування ОС компанія робить за додаткову плату.
Безкоштовна доставка будь-якого товару на суму понад 1000 грн. по всій території України! Подробиці дивіться у пункті "Умови оплати та доставки" у картці товару, або уточнюйте у менеджера.
До моменту продажу вся техніка проходить обслуговування та детальні тести. Ми надаємо 12 місяців гарантії на всю нашу техніку та 14 днів на повернення грошей, якщо техніка не підійшла. За додаткову плату гарантійний термін можна продовжити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Тип | Ноутбук |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Частота процесора | 4100 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i7-8750H |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS LED |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro P600 |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, LTE, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
- Ціна: 22 900 ₴











