Ноутбук 15.6" Dell Latitude E5570, FHD IPS, Intel Core i7-6600U 3.4GHz, DDR4 8ГБ, SSD 128ГБ, R7 M360 2GB, Win10, Клаc В
- В наявності
11 000 ₴
9 100 ₴
15.6" Dell Latitude e5570 (1920х1080) IPS/ Intel Core i7-6600U (2.60-3.40GHz, 2 ядра, 4 потока, 4mb Cache)/ 8GB DDR4/ 128GB SSD M.2/ Intel HD Graphics 520 + AMD Radeon R7 M360 2Gb DDR3/ USB 3.0, HDMI, VGA, WebCam/ Лицензия Win 10 Pro
Стан ноутбуку – клас В, є невеликі нюанси по екрану та/або корпусу. Деталі ви можете уточнити у менеджера.
Ліцензія Win 10 (11) Pro - це ключ ліцензії вшитий в BIOS. Встановлення та налаштування ОС компанія робить за додаткову плату.
Безкоштовна доставка будь-якого товару на суму понад 1000 грн на всій території України! Деталі дивіться в пункті "Умови оплати та доставки" в картці товару, або уточнюйте в менеджера.
До моменту продажу вся техніка проходить обслуговування й детальні тести. Ми надаємо 12 місяців гарантії на всю нашу техніку та 14 днів на повернення грошей, якщо техніка не надійшла. За додаткову плату гарантійний термін можна продовжити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i7-6600U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon R7 M360 |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
- Ціна: 9 100 ₴










