Ноутбук 14" HP X360 1040 G8 (трансформер), IPS Multi-touch, Intel Core i5-1145G7 4.4 GHz, DDR4 16ГБ, NVME 256ГБ, Win11 Pro
- В наявності
- Оптом і в роздріб
22 700 ₴
Показати оптові ціни14" HP X360 1040 G8 (1920x1080) IPS Multi-touch (сенсорний) Glossy, трансформер (поворот экрану на 360°) захисне скло Corning Gorilla Glass 5/ Intel Core i5-1145G7 (2.6-4.40GHz, 4 ядра, 8 потоків, 8mb Cache)/ 16GB LPDDR4x розпаяна/ 256GB SSD M.2 NVME/ Intel Iris Xe Graphics G7 80EU (кількість виконуючих блоків - 80)/ 2хUSB 3.1, 2xUSB Type-C (Thunderbolt 4, Power Delivery 3.0, DisplayPort), HDMI, Jack 3.5 mm/ HD WebCam HD 720p зі шторкою , інфрачервона камера з функцією розпізнавання облич для Windows Hello, двонаправлений мікрофон/ Звук Bang & Olufsen, 4 динаміка Premium stereo speakers/ датчик освітленності, датчик холу, гіроскоп, акселерометр, магнітометр/ Wi-Fi 6 (Intel AX201), Bluetooth 5.2/ Ультрабук в алюмінієвому корпусі/ акумулятор: HP Long Life 4-cell, 54 Wh Li-ion polymer + HP Fast Charging (up to 50% in 30 minutes)/ підсвічування клавіатури/ Ліцензія Win 11 Pro/ Вага 1.32 кг + гравіювання клавіатури у подарунок
Безкоштовна доставка будь-якого товару на суму понад 1000 грн. по всій території України! Подробиці дивіться у пункті "Умови оплати та доставки" у картці товару, або уточнюйте у менеджера.
До моменту продажу вся техніка проходить обслуговування та детальні тести. Ми надаємо 12 місяців гарантії на всю нашу техніку та 14 днів на повернення грошей, якщо техніка не підійшла. За додаткову плату гарантійний термін можна продовжити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Трансформер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Частота процесора | 4400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1145G7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4x |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип матриці | IPS |
| Сенсорний екран | Так |
| Мультитач екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси | HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.32 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 54 Вт/год |
- Ціна: 22 700 ₴











